№ 12 (55):

"Наша Україна" обіцяє зміни

Актуалії

У вівторок, 12 грудня голова Сумської обласної організації партії «Народний союз ”Наша Україна”», і на сьогодні – виконуючий обов’язки глави Сумської облдержадміністрації Володимир Сапсай провів прес-конференцію, присвячену передовсім результатам засідання політради НСНУ в Києві 7 грудня.


Як відомо, головою Ради НСНУ в результаті голосування обрано на тому за-сіданні Віктора Балогу, голову президентського Секретаріату.

За словами В. І. Сапсая, почесний голова НСНУ В. Ющенко, врахувавши думку більшості представників низових організацій партії, висунув цю кандидатуру на пост глави Ради партії.

За Віктора Балогу віддали свої голоси 112 членів Ради зі 107 необхідних.

Головне враження Володимира Сапсая від результатів засідання є оптимістичним. Так, на його думку, покладено початок реформування всередині партії, що означає зміни в керівництві (у складі нової Президії НСНУ – більшість політиків, а не бізнесменів); внесення змін до Статуту партії в частині демократизації процедури обрання голови; проведення кадрової, фінансової та матеріально-технічної ревізії на всіх організаційних ланках партії; проведення конференцій в усіх низових організаціях «Нашої України». Все це має дати поштовх до самоочищення партійних лав, на що сподівається велика частина суспільства.

За словами В. І. Сапсая, така «терапія» на Сумщині вже розпочалася. 15 жовтня відбулася обласна партконференція, де, зокрема, всім дали «зелене світло» для ідейно-політичного, а відтак і партійного визначення. Визначення, звичайно, на добровільних засадах. «Нам потрібні ідейні багнети, а не кількість», – підсумував Володимир Сапсай кадрову політику своєї партійної організації.

Він також не заперечив у цьому контексті й припущення щодо дострокових парламентських виборів ближче до літа 2007 року. Але він наголосив на головному чиннику такого розвитку подій – на визначальній ролі всієї української громадськості.
Таким чином, не заперечується на цьому етапі і тимчасова роль самого Віктора Балоги, як голови Ради НСНУ. Його головне завдання – орга-нізаційне, якщо хочете – оздоровче.

Весняний авітаміноз здолають лиш здорові сили.

Георгій Опанасенко