№ 1 (58): Новини України
Податки зростають
Ставка податку на доходи фізичних осіб в Україні з 1 січня підвищилася з 13 до 15 відсотків.
1 січня 2007 року минув термін дії ставки оподатковування в розмірі 13% і набув чинності пункт 7.1 статті 7 закону «Про податок на доходи фізичних осіб», відповідно до якого ставка прибуткового податку підвищена до 15 відсотків.
У результаті підвищення ставки податку, а також передбачуваного збільшення мінімальної заробітної плати (з 1 січня – до 400 грн, з 1 липня – до 420 грн, з 1 грудня – до 450 грн), уряд розраховує в 2007 році на приріст надходжень від податку на доходи фізичних осіб на 38,5%, або на 7,99 млрд грн, у порівнянні з аналогічним показником 2006 року.
Мінфін займеться лотереями
Міністерство фінансів України працює над проектом закону, який врегулює проведення державних лотерей і інших азартних ігор в країні, який вже в першому кварталі поточного року буде внесений на розгляд Кабінету Міністрів, повідомила прес-служба Мінфіну на офіційному веб-сайті. Законопроект, зокрема, припускає: класифікацію видів лотерей; введення ліцензування господарської діяльності щодо організації і проведення лотерей і азартних ігор; введення реєстрації проведення лотерей; встановлення порядку здійснення контролю за організацією і проведенням лотерей і азартних ігор, а також відповідальність осіб , які беруть участь в проведенні цих видів діяльності.
Українці заховали в банках $10 мільярдів
Внески, розміщені фізичними особами на рахунках у банках у валюті (в доларовому еквіваленті), у грудні 2006 року збільшилися на $508,5 млн. або на 5,6%, і склали $9.517,6 млн. Про це повідомляє Національний банк України, передає ІА REGNUM.
Також у повідомленні Нацбанку йдеться, що в 2006 році внески населення в банках у валюті зросли на $3 477,5 млн, або на 57,6% з $6 040,1 млн.
Новые тарифы на электроэнергию
В апреле в Украине введут дифференцированные тарифы на электроэнергию. Цены возрастут лишь для тех, кто «будет сжигать» свыше 125 кВт в месяц. Платить втридорога придется лишь за «лишние» киловатты. Эксперты прогнозируют, что до конца года они подорожают на 60%. Чтобы сэкономить на будущем повышении тарифов, можно заплатить вперед или беречь электричество.
Украина уже подсчитала свои потери
От нефтегазового конфликта России и Белоруссии Украина ежегодно теряет 120 миллионов долларов, т.е. по 10 миллионов в месяц. Об этом журналистам сообщил в среду профильный министр Юрий Бойко.
«Мы теряем 50% экспорта», – сказал он.
Бойко сообщил, что ввиду российско-белорусского конфликта прокачка нефти через нефтепровод «Дружба» по украинской территории – а это участок в 180 км – приостановлена. Также приостановлено действие в реверсном режиме нефтепровода Одесса-Броды.
Вместе с тем, Бойко заверил, что цены на бензин на заправках расти не будут. Он также надеется на «мирное решение конфликта между Россией и Белоруссией».
Суркис готов выложить за Шевченко 45 млн. евро!
Президент киевского «Динамо» Игорь Суркис готов потратить на возвращение Андрея Шевченко в «Динамо» 45 миллионов евро, сообщило Испанское информагентство АS. Сам Суркис пока эту информацию не подтвердил, хотя ранее высказывал желание вернуть бывшего форварда в родной клуб.
Как стало известно «СпортОбозу» из неофициальных источников, Шевченко действительно может вернуться в «Динамо», но не сейчас, а через несколько лет. И уже не игроком, а в качестве акционера клуба.
|