№ 4 (61):

«Євроремонт» доріг, що не веде в Європу

Актуалії

Навесні минулого, 2006 року (як згадувалося в нашій газеті №1 за 2007 р.), у Сумах силами Міського центру «Спорт для всіх» були проведені Всеукраїнські змагання з велосипедного спорту на приз імені Олександра Кириченка.


Організація змагань та їх проведення залишили тоді по собі чимало добрих відгуків. Особливо порадувала учасників змагань траса, на якій все й відбувалося.

Тож, цього року кияни також розраховували на продовження започаткованої в Сумах доброї традиції. Але представники федерації спорту України були неприємно вражені несподіванкою: траса, на якій планувалося знову проводити змагання (дорога, що поєднувала роменську трасу з аеропортом), перестала існувати як дорога. Замість колись якісного асфальтованого покриття гості зі столиці та спортсмени побачили гудронову заливку, щедро вкриту дрібним щебенем. Картина повергла очевидців у стан шоку.

Представникам спортивної громадськості не вдалося дізнатися, з чийого ж це наказу чи дозволу, занапащено шлях. Але зі стін міської ради все ж таки долинула скупа, як чоловіча сльоза інформація. Виявляється, що гудрон упере-мішку зі щебнем – то втілення на території Сум європейських технологій у шляхобудівництві…

На якій же, цікаво, стадії технологічного процесу перебуває зараз ця ділянка траси? Це – початок «великого шляху» чи вже закінчення? Якщо вже – фініш, то, вибачте, який кошторис було закладено у «євроремонт» дороги; скільки і куди пішли гроші , і чи відповість хтось на ці питання?

Редакція «ГУ»