№ 8 (65):

Депутати донорів підтримують. Морально

Новини

Нещодавно відбулося засідання планово-бюджетної комісії Сумського міськвиконкому, де розглядалося питання про надання Почесним донорам України права на пільговий проїзд міським та приміським транспортом загального користування.


Комісія дійшла згоди, що такий дозвіл почесні рятівники чужого життя заслужили, але рішення комісії ще повинні ухвалити депутати Сумської міської ради на одній із своїх сесій.

До речі, кілька спроб узаконити таку ситуацію вже було. Вперше це питання зависло в сесійній залі ще за головування В. Омельченка, і досі воно так і залишається простим стрясанням повітря і не більше.

І справа, скоріш за все, не в небажанні депутатів надати заслуженим людям такого права. За їхніми ваганнями стоять «банальні грошові питання», адже як за минулорічне, так і за поточне перевезення пільгової категорії пасажирів держава до бюджету міста не перерахувала майже 2 млн. грн.

Відтак голова громадської організації «Червоний Хрест» Р. П. Волжина запропонувала кожному депутату Сумської міської ради виділити кошти із депутатської суми, котру вони щороку отримують на допомогу виборцям. Мова йде про виділення по 500 грн. для закупівлі донорам проїзних квитків. Та депутати не квапляться віддавати гроші, котрі, як вони вважають, належать виборцям. Ніби, донори не є тими ж самими виборцями...