№ 9 (66):

Ні пуху, ні пера, дорогі жінки!

Гумор

Діана Хантеренко


Сонечко вже не тільки світить, а й гріє. Пташки цвірінчать. Жінки починають чистити пір’ячко і гострити кігтики. Бо нарешті – весна.

Жінка-мисливецьА ця пора в житті кожної з нас має неабияке значення. Адже саме зараз, навесні, починається сезон Великого Полювання. Притому не такого, де мисливець і заєць і де все зрозуміло, а такого, що сам чорт ногу зламає, розбираючи хто на кого полює. Або ми на чоловіків, або вони на нас. Кожен хоче собі здобути щось надзвичайне і в той же час уникнути гачка.


Що хоче мати з цього жінка? Або чоловіка з грішми, або такого, щоб «не пил, не курил и цветы всегда дарил». Бажано, звісно, щоб все це було, як в шампуні: два в одному. Але майже всі жінки розуміють, що еволюція вже зробила свою справу і такі чоловіки вимерли, як мамонти.

Що потрібно чоловікам? Щоб жінка була водночас: витонченою богинею і гарною домогосподаркою; недурною, але й не розумнішою за них; вміла гарно одягатися й не витрачала грошей на вбрання; секс-бомбою й цнотливою; щоб подобалася іншим чоловікам і щоб на неї ніхто не задивлявся; щоб рота не відкривала й давала слушні поради. Попри всі завищені вимоги, жодна зі сторін не бажає поступатися і намагається, як кажуть, стягнути ковдру на себе. Коли ж трапляється диво і обидва мисливці готові скласти зброю й добровільно стати здобиччю одне для одного, тоді і з’являються ті рідкісні шлюби, що народжуються на небесах. Це вже, як кажуть у Америці, «хеппі-енд», тобто всерйоз та надовго. Але ж існують чоловіки, які просто неспроможні на капітуляцію. Навпаки, для деяких з них шлюб якраз і означає вдале завершення полювання. Жінка в цьому випадку перестає бути жаданою здобиччю й переходить до розряду трофеїв. Та розумна жінка завжди знайде вихід зі скрутного становища. Якщо не можна приборкати такого завзятого мисливця, то, принаймні, створити йому умови для полювання прямо вдома цілком можливо. Не хоче складати зброї – не треба. Хай біга, як дурний, з рушницею, але... за власною дружиною.


Спитайте будь-якого справжнього мисливця – на кого він волів би полювати: на пустоголове яскраве створіння; на гідного супротивника, якого важко перехитрити; або на домашню курку? Здогадуєтесь, що він вам відповість? Так що нам, жінкам, треба вміти не тільки гарно виглядати, а й постійно перебувати в стані підвищеної бойової (тобто мозкової) готовності. І не тільки для того, щоб вдало полювати самій. Це потрібно навіть для того, щоб бути тією, на яку полюють. Бо, як не вимотує це вічне протистояння, жодна з нас не хотіла б залишитися поза грою.


Так що, дорогі жінки, здавайтеся в полон й полюйте – кохайте й дозволяйте кохати себе, радійте чоловікам і розчаровуйтесь в них на деякий час, будьте найвлучнішими стрільцями й найжаданішою здобиччю. Одним словом – залишайтеся жінками попри всі негаразди.


Із святом вас!