№ 9 (66):

Зі святом, шановні жінки !

Перша шпальта

Олександр СахноЯкою б не була теплою зима, як цього року, але прихід весни завжди значить для нас тепло, яке найсильніше відчуваєш на восьмий день березня. І тепло це – не тільки від днів, що довшають, від сонця, що починає гріти. Тепло – передусім – душевне відчуваємо ми, чоловіки. І вимпромінюється воно від коханих для кожного жінок.


Тобто, і причиною, і джерелом свята весни, а також чоловічого натхнення є ви – жінки. І чоловічі подарунки у ці дні аж ніяк не значать, що жінки нібито ощасливлюються увагою чоловіків. Насправді ж, мужчина, як створіння доволі егоїстичне, використовує зайву нагоду, аби продемонструвати свою значимість, яка в будні не так уже й „випирає” назовні.

Отож, любе жіноцтво, згляньтеся у цей святковий день над слабкостями представників сильної статі, які так щиро, все-таки, хочуть бути вашими лицарями, надієї і опорою.

До речі, зверніть увагу: слова НАДІЯ і ОПОРА – жіночого роду. А також – ВЕСНА, ПРИРОДА, ВІРНІСТЬ, ТУРБОТА, ЛЮБОВ, ДОПОМОГА, ВИТРИМКА. А ще – КОНСТИТУЦІЯ, ЕКОНОМІКА, ПАРТІЯ. Я вже не говорю про зарплату, премію...

Зате, будь ласка, слова чоловічого роду: тариф, податок, штраф, тютюн, алкоголь... І тут наша МОВА, а точніше, її ГРАМАТИКА так ненав’язливо нагададує, хто в цьому житті більше капостей може утнути.

Але можливість реабілітації для слів чоловічого роду залишено. Приміром – гаманець, подарунок, ресторан.., врешті – чоловік. Але, щоб стати справжім чоловіком, йому знову-таки потрібні ПРАЦЕЗДАТНІСТЬ, РОБОТА, УДАЧА і, звісно, ЖІНКА. Нікуди ми без вас, що ми – без вас?!

Але якщо навіть не звертати на чоловічі потуги сподобатись жінкам, повірте від щирого серця, що чоловіки вас неодмінно кохають, тому що вони вас кохають. А це, здається, найкращий подарунок.

Здоров’я вам і жіночого щастя!

Вітаємо!Олександр САХНО,
Президент корпорації „САНТ”,
Голова Сумської обласної організації
Республіканської Християнської партії