№ 10 (67):

Визначили найсексуальнішого політика України

Прес-колаж

Інформагентство zakyiv провело опитування серед своїх відвідувачів і закликало взяти участь у голосуванні тільки жінок. Дослідження не претендує на соціологічне – тому на ньому краще не будувати якісь теорії.


Перед восьмим березня журналістки агентства визначили на свій смак десять найсексуальніших політиків України, серед яких пропонувалося зробити вибір. Цей список в алфавітному порядку виглядає так: Бродський, Катеринчук, Литвин, Луценко, Мороз, Симоненко, Томенко, Черновецкий, Ющенко, Янукович.

Отже, голосування перевершило всі очікування: дві третини голосів (64,3%) зібрали два політики: один з партнерів в організації весняного походу на Київ Микола Катеринчук (34%) і автор книги «Теорія українського кохання», віце-спікер Верховної Ради Микола Томенко (30%). Інші безнадійно відстали. І все-таки, з невеликим відривом від інших, бронзовим політичним секс-символом став регіональний лідер і прем’єр-міністр – Янукович. У п’ятірку також увійшли Михайло Бродський (5,6%) і Володимир Литвин (5,2%).