№ 10 (67):

Пані ревізор Сумщини – найчарівніша в Україні

Актуалії

Нещодавно у контрольно-ревізійному управлінні в Сумській області на конкурсі було визначено вперше «Пані ревізор Сумщини».Оксана ГатичНею стала Оксана Гатич, співробітник відділу аудиту бюджетних програм. Виборола вона це почесне звання у рідних стінах управління у напруженій боротьбі: добре розкрила свої ораторські здібності, уміло продемонструвала вечірнє плаття, підготувала прекрасний танець.

На початку березня у нашій столиці був проведений фінальний тур конкурсу «Пані ревізор». Серед 20 конкурсанток у досить серйозних випробуваннях, як от змагання з фітнесу, Оксана виділялася граціозністю. Журі одностайно віддали нашій землячці голоси в номінації «Пані чарівність».

По приїзду з Києва Оксана поділилася враженнями з колегами:

– Цей конкурс ще раз переконав мене, що кожна жінка прекрасна. І можливості наші невичерпні. Бажаю всім, щоб за будь-якої можливості прагнули проявити себе у нових ролях, щоб ще раз переконатися: ви не слабкі, ви можете так багато, ви чарівні і талановиті.

Оксані ж про її участь у всеукраїнському конкурсі ревізорів нагадуватиме стрічка «Пані чарівність» та кухонний комбайн відомої торгової марки, який часто ставатиме в нагоді. Адже Оксана, окрім усього, ще й прекрасна кулінарка.

Ігор Кремінь