№ 11(68):

Дайте людям можливість бути відповідальними за своє життя!

Актуалії

Звернення до Президента України

Олександр Сахно
Закони природи, рівно як і закони економіки нікому змінити не дано. Жодні адміністрування, інші втручання у способи оподаткування не змінюють його суті, яка полягає передусім у тому, що людина, яка одержала доход, податки має з нього платити УСВІДОМЛЕНО. А це, у свою чергу, передбачає відповідальність за сплату податків і самостійність цієї сплати.


Незважаючи ні на що, ми вважаємо, що період президентства Віктора Ющенка – серйозний прорив на шляху утвердження України як відкритої, демократичної держави.
Тому маємо нагальне і переконливе прохання до Президента нашої країни Віктора Ющенка, як гаранта Конституції, і як людини, що вболіває за своїх громадян.

Чим далі в часі ми віддаляємось від тоталітаризму, тим якіснішими мають відбуватися зміни і в мисленні наших співгромадян, і в мисленні державних чиновників.

З економічної і соціальної точки зору постала нагальна потреба зміни мислення у системі оподаткування доходів громадян, у першу чергу – їхньої заробітної плати.

Всенародно обраний Президент України, який Конституцією України наділений відповідними владними повноваженнями, за Конституцією має право позачергово внести на розгляд Верховної Ради законопроекти, прийняття яких має першочергове значення для народу України. З огляду на це, закликаємо Віктора Ющенка, Президента України, дати відповідні розпорядження щодо розробки Кодексу з оподаткування доходів фізичних осіб з метою його подальшого втілення у життя.


Олександр Сахно, голова Сумської обласної організації
Республіканської Християнської партії

У продовження теми читайте: