№ 12(69):

СНАУ за озеленення Сумщини

Актуалії

У багатьох населених пунктах Сумської області 23-24 березня за ініціативи Сумського національного аграрного університету було проведено акцію «День довкілля зі СНАУ».CНАУ озеленює Сумщину– У багатьох містах і селах нашої області на жаль, вже багато років не приділялося належної уваги питанню впорядкування та реконструкції територій, парків, скверів, алей, – розповідає Володимир Ладика, ректор СНАУ, – а в аграрному університеті накопичено величезний досвід ландшафтного планування, тому ми вирішили використати цей досвід на ділі.

23-24 березня в усіх районних центрах і крупних селах, де сконцентрована переважна більшість студентів аграрного вишу, кипіла робота по благоустрою територій.

До того ж,  в селі Северинівка Сумського району запланований наймаштабніший проект з ландшафтного планування всього населеного пункту. А в Постольному висаджено більше тисячі дерев.

– Якраз з огляду на те, що у нас навчається великий відсоток молодих людей із сіл, – продовжує Володимир Іванович, – ми хотіли б щоб вони привнесли всі ті знання і вміння, які отримують тут, у свої населені пункти. Тому вченою радою й було прийняте рішення про започаткування з цього року дня довкілля під назвою «День довкілля зі СНАУ». Ми хотіли б щоб населення в області побачило, що СНАУ готує як спеціалістів, так і людей, які спрямовані на облаштування свого життя, свого помешкання, свого села.

Ігор Кремінь