№ 12(69):

Сумські митники затримали автомобіль з грішми

Новини

У середу, 28 березня, вночі на митному посту «Юнаківка» працівники Сумської митниці затримали автомобіль ВАЗ-2109, в обшивці якого було виявлено 150 тис. євро і понад 2 млн. російських рублів.


Як повідомив прес-секретар Сумської митниці Ігор Назаренко, автомобіль виходив з України в РФ по «зеленому коридору». Але за оперативною інформацією, яку отримали митники від податківців області, в ньому могла перевозитися велика сума іноземної валюти. Тому автомобіль з сумськими номерами був виведений з зони спрощеного контролю. При ретельному огляді за обшивкою дверей була виявлена іноземна валюта у великій кількості.

Назаренко відзначив, що такої суми іноземної валюти, яку незаконно намагалися перевезти через українсько-російську державний кордон, митники Сумської митниці за часів незалежності України ще ніколи не затримували.

За його словами, зараз власник автомобіля, який їхав до Росії разом з дочкою, транспортний засіб і вся іноземна валюта ще перебувають на митному посту «Юнаківка», де всі купюри ретельно перераховуються і переписуються їх номерні знаки.

– Подальшу долю затриманих вирішить суд, – додав Назаренко.