№ 16(73):

Осередки національно-декомратичних партій Сум підтвердили наміри співпрацювати

Актуалії

     Ігор СОЛТИС

Минулої суботи, 21 квітня, відбулася конференція Сумської міської організації Республіканської Християнської партії (РХП).

   Крім делегатів у роботі конференції взяли участь запрошені гості. А саме: голова СМО НРУ Віктор Азаренков, голова СМО УНП Артем Семенченко, голова СМО УРП «Собор» Ігор Вітовський, директор міської загальноосвітньої школи №3 Ольга Волошина.

   Перед початком роботи конференції отець Петро Лацько провів коротку літургію, поблагословив учасників зібрання, освятивши приміщення, де проходила конференція.


   З привітанням до учасників конференції звернулися гості. У своїх виступах вони наголошували  на важливості співпраці між всіма національно-демократичними та патріотичними силами в м. Суми. Голови цих міських політичних осередків партій заявили, що не дивлячись на те, яке рішення будуть приймати лідери їхніх партій на всеукраїнському рівні стосовно блокування на виборах до Верховної Ради, на місцевому рівні всі вони будуть працювати разом однією командою для усунення негативних тенденцій у роботі міської влади (передусім – її комунального господарства та у сфері доходної частини міського бюджету), які продовжують мати місце не без Директор ЗОШ № 3 Ольга Волошина з привітаннямдопомоги вже теперішнього міського керівництва.

   З доповіддю про політичну ситуацію в державі та соціально-економічну ситуацію в м. Суми виступив голова СМО РХП Володимир Шкробот.

   У своєму виступі Володимир Шкробот розповів про свою роботу на посаді (на громадських засадах) радника Сумського міського голови. Зокрема, зазначив, що він протягом кількох місяців надавав свої пропозиції міському голові, спрямовані на ефетивну роботу комунальних підприємств, структури управління та зростання доходів бюджету за рахунок власних ресурсів м. Суми. Але, на жаль, його пропозиції не були взяті до уваги міським головою.
 
   З огляду на це конференція рекомендувала Володимиру Шкроботу піти з посади радника Сумського міського голови. Остаточно визначитися у цьому питанні конференція зобов’язала Раду партії на її черговому засіданні.

   Крім того, Координаційна Рада міських організацій РХП, УНП, НРУ, УРП «Собор» розглядатиме питання і про спільні дії у рамках чинного законодавства, спрямовані на досягнення реальної відповідальності міської влади за свою діяльність, її підконтрольності місцевій громаді аж до проведення місцевого референдуму з метою дострокового припинення повноважень багатьох членів Сумського міського виконавчого комітету на чолі з Сумським міським головою з огляду на їхню професійну непридатність.

  Приємним моментом у роботі конференції стало, зокрема, те, що ряди членів Сумської міської організації РХП поповнили 15 чоловік.