№ 18(75):

"Народна Самооборона" в Путивлі

Актуалії

Олександр Лісовий
  
У ПУТИВЛІ 8 травня  біля пам’ятника С.В.  Руднєву замайоріли прапори громадського руху «Народна Самооборона». Судячи з кількості автобусів та їхніх номерів, в той день до Путивля прибули активісти з усієї Сумщини та гості з Харківщини та Київщини. На почесному місці біля пам’ятника розташувались ветерани… 

Захід було заплановано на 11.00, але як це часто у нас буває, початок затягнувся. Юрій Луценко, вітаючись з людьми, першим ділом вибачився перед зібранням за запізнення. Разом з лідером «НС» прибули Микола Катеринчук та Олесь Доній, а серед активістів був і голова «Антикримінального Вибору» Сергій Луценко.


Барабани вибили дріб, курсанти дали залп, відбулося покладання квітів. Лідери трохи погомоніли з ветеранами, потім запросили їх до мікроавтобусів, а самі рушили головною вулицею через усе місто до пам’ятника С.А. Ковпаку. Колона розтяглася метрів на двісті. Барабанний дріб, величезна кількість прапорів, відомі політики – все це не могло не привернути уваги путивлян. Люди виглядали з вікон, вітали обабіч дороги, дуже багато приєднувались до ходи. Тож на кручі, біля пам’ятника С.А. Ковпаку – було людно. Люди клали квіти, спілкувалися, фотографувалися разом з політиками та ветеранами. Потім всі поїхали до Спадщанського лісу. 
  
На таборовій галявині була встановлена сцена, на якій виступали творчі колективи Сумщини, грали фронтові пісні. Культурна програма включала відвідини музею партизанської слави та історичних пам’яток. На честь ветеранів було накрито столи під навісами. Ветеранам було вручено пам’ятні подарунки – мобільні телефони. Увечері роз’їжджалися із посмішками. Свято вдалося.
  
P.S. Вже пізно ввечері дізналися, що в Києві згорів офіс Давіда Жванії. В цьому ж будинку розташований центральний штаб «Народної Самооборони».

©  "Громадянин України"