№ 18(75):

Дружина президента України побувала в Сумах

Актуалії

Катерина Ющенко відвідала школу-інтернат                                       Голова Наглядової  ради Міжнародного  благодійного фонду «Україна-3000» Катерина Ющенко відвідала Суми.

У рамках візиту вона відвідала Школу-інтернат для дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування ім. С. Супруна, Сумську обласну дитячу клінічну лікарню, яка є партнером Фонду «Україна-3000» у програмі «Від лікарні до лікарні» та передала медичне обладнання.

Також пані Катерина запланувала відвідати Сумський аграрний університет та зустрітися з викладачами і студентами університету. Зустріч присвячена ознайомленню з результатами роботи Другого Міжнародного гуманітарного форуму «Відродження, оновлення та розвиток людини», який проходив в МДЦ «Артек» з 24 по 27 квітня 2007 року і був присвячений питанням освіти та виховання дітей.


У рамках цього візиту у приміщенні Обласного краєзнавчого музею в рамках проекту «Козацька слава – маленьким читачам» Голова Наглядової ради МБФ «Україна 3000» передала книги «Гетьмани України» для шкіл та бібліотек області, зустрілася із представниками жіночих організацій Сумщин.