№ 18(75):

Новини Сумщини

Новини

ШВИДКА ВІДКРИВАЄ ТИМЧАСОВІ ПУНКТИ

НА БАЗІ Сумської 4-ї міської лікарні, що на вулиці Ковпака, відкрився пункт тимчасового знаходження бригад швидкої.


За словами головного лікаря швидкої допомоги Олександра Крючковенка, перша причина відкрити подібний пункт – максимально наблизити швидку допомогу до постраждалих і хворих цього мікрорайону. Інша – економія паливно-мастильних матеріалів. Адже машина, протягом доби знаходиться у закріпленому мікрорайоні, не повертаючись на базу, що в день може зекономити 2-3 літри пального. А в умовах підвищення цін це доволі істотний аргумент.
  
В планах Олександра Івановича відкрити подібні пункти в районі обласної лікарні та поліклініки № 5.

З ПРЕЗИДЕНТОМ ПЕРЕМАГАЄ ДЕМОКРАТІЯ

АБИ ПРОКОМЕНТУВАТИ ситуацію в країні та по-ділитися своїми поглядами з журналістами, на цьому тижні провів прес-конференцію голова партії «Народний союз “Наша Україна”» в Сумській області Володимир Сапсай.

Найперше він наголосив на тому, що події цієї весни, всупереч багатьом песимістам і критикам засвідчили, що Президент Віктор Ющенко вміє бути рішучим і послідовним. Особливо коли йдеться про захист національних інтересів та прав виборців. І коли він переконався, що за розмовами про стабільність і злагоду ховаються наміри ревізії волевиявлення громадян, він довів, що може бути справжнім гарантом Конституції.

Також пан Сапсай зазначив, що через недосконалість українського законодавства та недолугість конституційної реформи, яка була проведена в парламенті першого скликання, Президент просто змушений був взяти курс на забезпечення верховенства права у країні. Цей принцип дій широко застосовуються у європейських країнах. «Політична риторика наших опонентів не мала на меті пошук компромісних рішень. Той же премєр-міністр Віктор Янукович знав, що Президент не дав його політичній силі узурпувати владу в країні. Відтак премєр-міністр був змушений поступитись амбіціями на користь логіці, здоровому глузду та у власних політичних інтересах. Бо не секрет, – додав пан Сапсай, – що у разі проведення дострокових виборів «Партія регіонів» залишить за собою певний відсоток виборців і великий шмат влади».

ЛЕБЕДИНЦІ ШАНУЮТЬ ПАМ’ЯТЬ ВОЇНІВ-АФГАНЦІВ

У ЛЕБЕДИНІ 8 травня відбувся урочистий мітинг, присвячений відкриттю пам’ятника «Прощавай, зброє» на вшанування пам’яті 13 загиблих в афганській війні земляків. 

У мітингу взяли участь заступник голови облдержадміністрації Зіновій Гузар, представники органів місцевої та районної влади, громадських організацій воїнів-афганців із Сумської, Черкаської, Київської та Запорізької областей. Пам’ятник являє собою композицію із трьох складених автоматів над плитами з викарбуваним списком прізвищ загиблих воїнів-афганців, уродженців Лебедина. Всього в афганській війні загинуло 176 чоловік, вихідців із Лебединського району. Це по Сумській області найбільша кількість загиблих воїнів у цій війні.

БІЛЬШАЄ ПУНКТІВ ПРИЙОМУ МОЛОКА 

ПІДБИТО підсумки роботи з укладення договорів між молокопереробними підприємствами та жителями сільської місцевості. 

Цим питанням займалася інспекція з якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції обласної державної адміністрації та відповідальні працівники молокопереробних підприємств. Станом на 7 травня укладено 33 219 угод, що майже на 10 тисяч більше за відповідний період минулого року. 

Останнім часом введено в дію п’ять молокоприймальних пунктів для закупівлі молока від домашніх господарств жителів у Глухівському, Буринському та Ямпільському районах. У порівнянні з минулим роком дещо підвищилась якість молока, закупленого в цих господарствах.

«РАДІСТЬ» ТРИГУБІВ

СВІЙ 25-РІЧНИЙ ювілей відсвяткував ансамбль танцю «Радість». 

Хоча за цей чималий проміжок часу ансамбль зі своїми незмінними керівниками Іриною та Станіславом Тригубами в багатьох країнах і отримав безліч нагород, подружжя це не вважає головним. Для більшості випускників ансамбль – то другий дім. Вже ставши дорослими, вони приводять сюди своїх дітей. А випусти  лось їх за 25 років біля семи тисяч.

"Громадянин України"