№ 21(78):

На Сумщині визначили кращі колективи народного хорового співу

Новини

Завершився обласний тур V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу колективів народного хорового співу ім. П. Демуцького.

За звання кращого змагалися 9 колективів з Буринського, Лебединського, Роменського, Сумського, Тростянецького, Ямпільського районів та обласного центру. 
  
До складу журі ввійшли досвідчені фахівці вокального мистецтва Сумщини на чолі з професором факультету мистецтв Сумського державного педагогічного університету І. Заболотним.


Конкурсанти представили програми, які включали автентичні пісні, твори в обробці П. Демуцького та сучасні твори для народних хорових колективів. За рішенням журі гран-прі отримав хор народної пісні Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д. Бортнянського. Перше місце виборов народний хор української пісні «Оріяни» Палацу культури ім.  М. Фрунзе. Друге місце – за народним хором народної пісні Червоненського сільського будинку культури Сумського району та народним аматорським хоровим колективом «Барвінок» Ямпільського районного будинку культури. Переможці рекомендовані обласним журі для участі у заключному турі фестивалю-конкурсу, який відбудеться у   жовтні столиці України.

"Громадянин України"