№ 22 (79):

Представлено новий міжнародний підручник

Актуалії

Увазі сумських журналістів 31 травня було  представлено новий міжнародний підручник під назвою «Социально-экономический потенциал устойчивого развития». Підручник за редакцією Леоніда Мельника (Україна) та Люка Хенса (Бельгія) вийшов друком у Сумах. У його розробці взяли участь науцковці з 15 країн світу.

Леонід Мельник та Люк Хенс впевнені, що природа не відпустила людству часу на тривале виношування теорії свого власного порятунку. Тому в умовах загрози екологічної катастрофи, яка наближається, не залишилося часу і на апробацію концепції, яка тільки-но з’явилася. Вчити доводиться з аркуша, щоб встигнути осмислити, прийняти рішення і реалізувати дії.


Саме ці обставини примусили організаторів проекту запросити вчених 15 країн (Австралії, Бельгії, Білорусії, Гани, Італії, Канади, КНР, Молдови, Нідерландів, Німеччини, Росії, України, Чехії, Швейцарії, Японії) до створення підручника, в якому в доступній формі навчального матеріалу представлені останні наукові розробки в галузі стійкого розвитку. Видання призначене для представників покоління майбутнього, яке нині тільки навчається.

Презентований підручник має на меті дати можливість підійти до вивчення того складного глобального природного і суспільного явища, яким є так званий стійкий розвиток. Це надзвичайно важливо, особливо з огляду на загальні міжнародні проблеми, які належить вирішувати нинішній молоді завтра для порятунку цивілізації на планеті Земля.

Автори сподіваються, що книга стане певним внеском у поглиблення уявлень про принципи, механізми і методи стійкого розвитку та сприятиме наближенню людства до вирішення його нагальних проблем.

"Громадянин України"