№ 24 (81):

Підприємцям відшкодують ПДВ?

Актуалії

   Як повідомляють на інтернет-сайті Сумської облдержадміністрації, голова облдержадміністрації Павло Качур цієї середи перебував у відрядженні до Києва. Він провів переговори з керівництвом «Укрнафти», «Нафтогазу України», Міністерства фінансів і Міністерства праці та соціальної політики.

   Результати переговорів були дуже вдалими для регіону. Так, П. Качур домовився з керівництвом «Нафтогаз України» про фінансову підтримку будівництва газопроводу у Великописарівському районі. Очікується що «Нафтогаз» виділить для цього 23 мільйони гривень. Підписання відповідної угоди заплановано на наступному тижні.


   Також голова облдержадміністрації зустрівся з керівництвом «Укрнафти» щодо надходження до області «нафтових» коштів – компенсаційних виплат за негативні наслідки видобування «чорного золота» на території області. Якщо попередньо мова йшла про 20 мільйонів гривень, то за підсумками переговорів ця сума збільшиться.

   Чільник області побував у Міністерстві праці та соціальної політики. На зустрічі з Міністром Олександром Папієвим домовлено про підтримку технічного переоснащення опалювальних котлів для пільгових категорій населення. 

   Не менш результативною виявилася зустріч з Першим заступником Міністра фінансів Вадимом Копиловим. Міністерство фінансів пообіцяло допомогти у добудові Великописарівської центральної райлікарні. Крім того, підприємцям Сумщини у найближчий час повернуть кошти за ПДВ. На початок червня сума заявленого до відшкодування ПДВ по області становить 111,7 млн. грн. Протягом січня-травня області відшкодовано лише 34,5%.

   Запланована зустріч з Президентом України Віктором Ющенком перенесена на п’ятницю.