№ 28 (85): Вересень покаже...
Ігор Матвєєв Відбулася прес-конференція голови Сумського обласного осередку партії «Народний союз «Наша Україна» Володимира Сапсая.
Він сказав, що роботу щодо об’єднання демократичних сил в області першими розпочали саме нашоукраїнці.
Думки ж про об’єднання на державному рівні вилилися у рішення десятка партій злитися напередодні виборів воєдино. В кулак, так би мовити.
І про це Володимир Сапсай сказав так: «У контексті тих подій, які вже відбулися протягом цих двох років ми бачимо, що і Президенту також потрібна сильна підтримка сильної політичної сили. Напевне, це також один із факторів, який пов’язаний із декларацією про об’єднання демократичних сил».
Щодо подальших дій, то В. Сапсай зазначив, що відбулася політрада «Нашої України» на минулому тижні, де обговорювалися питання продовження роботи 5-го з’їзду, бо він не був офіційно закритий. Тому на 2 серпня намічено продовження роботи з’їзду «Нашої України», і в цей день, всі десять політичних партій, які підписали декларацію про об’єднання, будуть проводити з’їзди в Києві.
Питання, які будуть виноситись на з’їзд – це затвердження виборчих списків і угода-декларація про створення в майбутньому, тобто, після вересневих виборів, єдиної політичної сили, єдиної демократичної партії.
Друге питання є ключовим для майбутнього мегаблоку, який буде створений на міжпартійному з’їзді, можливо, 7-8 серпня.
|