№ 30 (87):

Звернення оргкомітету з проведення місцевого референдуму

Перша шпальта

про дострокове припинення повноважень міського голови м. Суми Мінаєва Г. М. та Сумської міської ради до територіальної громади м. Суми


26 липня 2007 р. 
м. Суми

ШАНОВНІ СУМЧАНИ!

20 липня 2007 року мешканці м. Суми, які зібралися в клубі юного техніка ВАТ «Сумське НВО ім. Фрунзе», на своїх зборах ухвалили рішення про доцільність проведення місцевого референдуму щодо дострокового припинення повноважень міського голови м. Суми Мінаєва Г.М. При цьому вони зазначили, що кризові явища в місті все більше і більше поглиблюються, зокрема:


- продовжується сміттєва криза, а обіцяний сміттєпереробний завод так і не з’явився, навіть у паперах;

- через порушення законодавства у сфері містобудування проводиться хаотична забудова міста, постійно виникають конфлікти мешканців міста із забудовниками, самочинне будівництво досягло критичної межі;

- проводиться непрозора політика в земельних і майнових відносинах, що привело до небачених розмірів так званого «дерибану» землі і майна власності територіальної громади;

- підприємці Центрального ринку міста зазнають постійного тиску і шантажу;

- гральний бізнес розширив свої кордони, спустошуючи не тільки кишені, але і людські душі;

- тарифи на теплопостачання, водопостачання та житлово-комунальні послуги були прийняті поспіхом, без економічного обґрунтування і виявились одними з найбільших в Україні;

- поглиблюються кризові явища у житлово-комунальному господарстві.

Учасники зборів відзначають, що міський голова не виконує своїх посадових повноважень, своїх передвиборчих зобов’язань, не реагує на звернення виборців, а його морально-психологічний стан не дозволяє приймати правильні рішення.
Учасники зборів вважають, що проведення референдуму дасть можливість обрати на посаду міського голови професіонала і патріота міста Суми, здатного зупинити той безлад, який існує сьогодні в місті.

Учасники зборів також прийняли рішення щодо проведення окремих зборів про доцільність проведення місцевого референдуму про дострокове припинення повноважень Сумської міської ради.

Обраний на зборах організаційний комітет з проведенням місцевого референдуму приступив до виконання рішень зборів мешканців міста від 20 липня 2007 року.
Також, враховуючи деякі юридичні помилки при проведення зборів 20 липня 2007 року, організаційний комітет прийняв рішення на зборах про доцільність проведення референдуму щодо дострокового припинення повноважень Сумської міської ради повторно розглянути питання доцільності проведення референдуму про дострокове припинення повноважень міського голови м. Суми Мінаєва Г.М.

На своєму засіданні оргкомітет з проведення референдуму ухвалив дату проведення зборів – 28 серпня 2007 року.

«Єдиним джерелом влади є народ» – так говорить Конституція України. І ми маємо доказати, що це так і буде.

Віктор Черняк Ігор Солтис,  за дорученням  Організаційного комітету з місцевого референдуму
   
ВІД РЕДАКЦІЇ "ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ"
      
   Своє звернення до співргомадян – жителів міської територіальної громади Сум – організатори зборів, зрозуміло, хочуть донести до якнайширшого загалу. Тому наша газета й опублікувала цей документ на прохання Організаційного комітету з проведення місцевого референдуму.

   Ми без вагань пішли назустріч організаторам зборів, тому що як громадяни і журналісти не можемо стояти осторонь проблем свого міста, які чимдалі загострюються, а також розуміючи, що далеко не всі сумські міські газети це звернення опублікують на своїх сторінках.