№ 34 (91):

Форум "Інвестиції. Партнерство. Розвиток"

Актуалії

План проведення ІІІ Міжнародного інвестиційного форуму «Інвестиції. Партнерство. Розвиток»  представлено цього тижня в облдержадміністрації.

Форум проходитиме з 13 по 15 вересня на базі SPA-курорту «Буймерівка» на Охтирщині.

Мета форуму – сформувати позитивний інвестиційний клімат Сумщини, залучити іноземні та внутрішні інвестиції до регіональної економіки. І на цій основі активізувати розвиток промисловості, сільського господарства, туристичної та інших галузей.

Ефективність проведення такого роду заходів, як відзначають у Сумській облдержадміністрації – безперечна. Так, у 2005 році завдяки Інвестиційному форуму в економіку регіону було залучено півтора мільйона доларів США, торік – понад 20 мільйонів.


Програмою Форуму передбачено проведення пленарного засідання, «круглих столів» та відвідання об’єктів, що пропонуються для реалізації інвестиційних проектів. Учасники «круглих столів» Форуму обговорять проблеми залучення інвестицій в реальний сектор економіки, муніципальну сферу, туристичну галузь тощо.

До уваги потенційних інвесторів будуть представлені проекти підприємств області та об’єкти інвестування. Особливістю цьогорічного Форуму є значна кількість бізнес-проектів, які сумчани запропонують можливим інвесторам – близько 70. Вони розроблені підприємствами та організаціями Сумщини у галузях будівництва, видобувної, харчової та переробної промисловості, машинобудування, сільського господарства, муніципальної і туристичної сфер.

Серед найбільш цікавих проектів – розвиток аеропорту у Сумах, створення індустріальних парків у Конотопі та Шостці, орга-нізація оздоровчого аквацентру на базі санаторію «Токарі» у Лебединському районі. Також на Форумі представлять свої інноваційні проекти вищі навчальні та наукові заклади області, повідомляє веб-сайт Сумської ОДА.