№ 34 (91):

ДАІ підвищила ціни на талони техогляду

Новини

Департамент Державтоінспекції МВС України повідомляє про «змушену зміну цінових тарифів на оплату талонів проходження державного технічного огляду автотранспортних засобів».

Як повідомляє Департамент у зв’язках із громадськістю МВС України, «під час одержання підрозділами ДАІ України в областях бланків документів суворого обліку за новими договорами їхньої поставки Міністерству внутрішніх справ в 2007 році, стало відомо про збільшення відпускної ціни цієї продукції».


«Відповідно, цей факт призводить до росту вартості талонів при їхній реалізації підрозділами ДАІ фізичним і юридичним особам під час проведення технічного огляду», повідомляє Департамент ДАІ України.

На цей час ціна реалізації документів становить: талонів ТЕ «2008» і «2009» – 11 грн. 89 коп. (було 9 грн. 00 коп.); талонів квартального ТЕ «2007» – 18 грн. 75 коп. за одиницю.

Аналогічно в тих же пропорціях збільшилася ціна за одиницю іншої бланкової продукції суворого обліку, що використовується під час виконання обов’язків підрозділами ДАІ й реалізується кінцевому споживачеві.