№ 35 (92):

Чому Сумський хліб – у цінових рекордсменах?

Актуалії

Мені частенько доводиться бувати у Харкові, і там я завжди купую хліб за 1,12 гривні. Купую не буханку чи дві, а побільше. Ось так я змушений економити на хлібі у своєму особистому бюджеті.

Якщо ви у Харкові станете на площі перед залізничним вокзалом, то праворуч у вас буде кіоск, де продається цей хліб вагою 750 грамів у целофановій упаковці, з відповідною етикеткою.

Тим часом, наші хлібзаводи пояснюють високу ціну на свій хліб тим, що купують зерно за дорого. Ось і цього року в області вже закінчились жнива (які, до речі дали результат у мільйон тонн), а щось машин біля Сумського хлібоприймального підприємства майже не було видно. Бо посередники вже давно все збіжжя скупили на корню.


Якби це було у 2001-2004 роках, то критикували би Щербаня... А зараз ніби і влада «своя», а «порядки» у фінансово привабливих сферах – старі.

Чую нещодавно по радіо, виступає якийсь «дядько» з Кабміну, і говорить, що цього року Україна буде експортувати зерно і цим самим стануть захищеними вітчизняні сільгоспвиробники.

А хто мене захистиь – пенсіонера із жалюгідною пенсією?

Скоро вибори, а я міркую, що особисто для мене (а таких як я – не одна сотня тисяч) це будуть вибори без вибора...

Олексій Ленський, м. Суми