№ 38 (95):

Створення регіональних екополісів

Новини

Таку тематику обговорюватимуть учасники Міжнародної українсько-бельгійської науково-практичної конференції, яка відбудеться  19 жовтня на базі SPA-курорту «Буймерівка» на Охтирщині.
  
Організаторами конференції стали Сумська обласна державна адміністрація та Посольство Королівства Бельгії в Україні, повідомляє прес-служба Сумської ОДА.


Головна мета конференції – консолідація зусиль представників влади, науки, промисловості для впровадження сталого економічного розвитку та зміцнення взаємовідносин між Україною та країнами Європейського Союзу.
  
Ключовими напрямками, що обговорюватимуться на конференції, стануть екологізація агропромислового виробництва та переробки продукції, екологічна енергетика і будівництво, екотуризм та екологізація соціально-культурної сфери.

До участі у конференції запрошені Посольство Бельгії в Україні, низка Міністерств та відомств України, обласні державні адміністрації, наукові та освітні організації України і Бельгії, представників ділових кіл та неурядових міжнародних організацій.