№ 38 (95):

Кандидат у народні депутати України

Перша шпальта

Олександр Сахновід "Виборчого блоку Людмили Супрун - Український регіональний актив", відповідальний за виборчий процес по територіальному виборчому округу № 159 Олександр САХНО звертається до своїх виборців (жителів Білопілля, Краснопілля, Ворожби та жителів усіх сіл Білопільського, Краснопільського, Сумського районів):


ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!

МІСЦЕВА ГРОМАДА – ОСНОВА ДЕРЖАВИ

Я звертаюсь до вас як людина, що зросла на Сумщині, одержала тут освіту, все життя пропрацювала на цій землі, не шукала «кращої долі» за кордоном, як бувало не гірко складалась життєва ситуація. Мій життєвий досвід підприємця, економіста остаточно переконав мене у значимості місцевої територіальної громади, як основоположної ланки демократичної держави, яка у своїй Конституції гарантує кожному своєму громадянинові людські і громадянські права. Економіка держави, та й сама держава припинить своє існування (або буде працювати на інші країни), якщо економіка місцевої території не буде працювати на задоволення інтересів жителів місцевої територіальної громади.


 А працювати вона зможе тільки тоді, коли не менше 60 відсотків податків та зборів залишатимуться у розпорядженні місцевих бюджетів (Аби місцеві казнокради – яких теж чимало – не цупили на своєму рівні кошти – на це є надійна протидія. Це – тема окремої розмови). 

Отже, чим більшою буде централізація влади, тим більшатимуть масштаби корупції, мафіозних кланів. І саме ці клани не є зацікавленими у заможності місцевих територіальних громад. Вони через своїх ставлеників у парламенті та уряді прийняли і приймають такі закони, через які їх найважче схопити за руку, коли вони через різноманітні схеми грабують державний бюджет, що формується у першу чергу з бюджетів місцевих.

ВЕЛИКА ПАРТІЯ – НЕБЕЗПЕКА ВЕЛИКОГО ОБМАНУ
  
Саме мафіозні клани зацікавлені у проходженні до Верховної Ради великих партій та партійних блоків. Адже великі візьмуть більшість місць у парламенті, і тому виростає вірогідність їхнього подальшого збагачення через пограбування жителів місцевих територіальних громад. Мафія фінансує великі партії.
  
Однак це зовсім не значить, що вони – володарі світу, нашої з вами долі. Всі ходимо під Богом. І Він усім – суддя. Великий древній китайський філософ ще говорив: «І останні стануть першими». Тому завжди є АЛЬТЕРНАТИВА обрати тих людей, які ніколи не відривалися від життя місцевої території, яка є основою держави. І один у полі – воїн. А коли це справді – боєць, тоді його полку обов’язково прибуде. Проти великих завжди ставали маленькі і не раз перемагали. Справа – у силі Духу і підтримці Народу.

ПРОГОЛОСУЄТЕ ЗА НАС – ПРОГОЛОСУЄТЕ ЗА СЕБЕ
  
Шановні земляки. Це земне життя у величезній мірі залежить від нас самих. Не говоріть, будь ласка, що від вас нічого не залежить. Той, хто хоче жити за ваш рахунок, тільки цього і чекає, аби ви говорили ці слова і в них повірили. Кожна людина народжена рівною серед рівних. І принижувати себе, говорячи, що від тебе нічого не залежить, це – на моє переконання – гріх.
  
Перший крок до самоповаги, яка обов’язково виллється у реальне народовладдя через здобуття права на місцеве самоврядування, це – просто не проголосувати за великі партії та блоки. Ви вже не один раз за них та їх подібних голосуєте. І що в результаті? А в результаті – маленька частинка багатіїв дедалі багатіє, а народ тихенько вимирає.
  
Не віддавайте голоси за цих багатіїв. Віддайте за нас – людей, які не відривають своє життя від життя місцевої громади. Ми у повний голос заявимо у парламенті про наші з вами права. Візьміть – і спробуйте – оберіть саме нас – кандидатів від «Виборчого блоку Людмили Супрун – Український Регіональний Актив» по територіальному виборчому округу № 159!
  
Не наступайте на ті самі граблі у вигляді партій, де заправляють мільярдери. Вони про ваше життя не думають.

БУТИ В КРІСЛІ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА – ТІЛЬКИ ОДИН РАЗ!
  
Ви можете сказати, що багатієм може стати і людина з малої партії. Може. Ніхто від цього не застрахований. Але мільйонерами стають, як правило, надійно вмостившись у крісло нардепа чи урядового можновладця. Тому і цьому є протидія. Я особисто буду відстоювати власну точку зору про те, аби законодавчо закріпити норму про право бути обраним народним депутатом України тільки на один строк. Корупціонерів тоді – точно зменшиться.
  
І боротись проти них зможуть саме ті, хто захищає місцеву громаду.

ВАШІ ЗАХИСНИКИ – У ВИБОРЧОМУ БЮЛЕТЕНІ  ПІД НОМЕРОМ 9!