№ 39 (96):

Тимошенко готова піти в опозицію

Актуалії

Юлія ТимошенкоБлок Юлії Тимошенко залишиться в опозиції у разі створення коаліції між блоком «Наша Україна – Народна самооборона» та Партією регіонів. Про це говориться в заяві лідера БЮТ Юлії Тимошенко.

«Ми чесні перед людьми як до виборів, так і після них, і саме тому сьогодні ще раз запевняємо, що у разі створення коаліції між «Нашою Україною» і Партією регіонів наша політична сила залишиться в опозиції», – сказала Тимошенко.

За її словами, БЮТ абсолютно готовий до створення за наслідками дострокових виборів у Верховну Раду України і відповідно до угоди, укладеної між БЮТ і «Нашою Україною», нової демократичної парламентської більшості і нового чесного і професійного уряду.


В той же час Тимошенко заявила, що співпраця і партнерство між демократичними силами з одного боку і Партією регіонів з іншого може розвиватися тільки в одному напрямі – надання парламентській опозиції (Партії регіонів) всіх необхідних прав і компетенцій для контролю за діями влади. «Будь-які інші варіанти співпраці між нашою політичною силою і Партією регіонів завчасно виключаються», – підкреслила вона, передає «УНІАН».

За словами Тимошенко, у разі створення коаліції між «Нашою Україною» і Партією регіонів БЮТ залишиться в опозиції, і це буде «набагато чесніше і корисніше для країни, ніж ставати політичним дахом для мафії».

«Посади для нас, коли за них потрібно здавати незалежність України, національні інтереси і інтереси людей, нічого не означають. Ми були і залишаємося з Україною і українською нацією», – підкреслила лідер БЮТ.

Як повідомлялося, в середу в своїй заяві про формування коаліції, Ющенко сказав, що чекає від Партії регіонів, БЮТ, НУНС і Блоку Литвина мудрих кроків до консолідації країни і закликав переможців парламентських виборів об’єднатися навколо національних пріоритетів.

У свою чергу, лідер Партії регіонів Віктор Янукович підтримав позицію, висловлену Президентом про формування парламентської коаліції.