№ 45 (102):

Україна викладе 150 млн., аби вибитися в лідери

Новини

Участь українських спортсменів в Олімпіаді-2008 у Пекіні обійдеться Україні в 120-150 мільйонів гривень. Такими підрахунками поділився Міністр у справах молоді і спорту Віктор Корж.

При цьому Корж сказав: «Ми знаходимося на завершальному етапі підготовки до Олімпіади. Зараз наші спортсмени виїжджають у Китай для того, щоб адаптуватися до кліматичних умов і годинного поясу».


«Конкурентні умови на майбутній Олімпіаді будуть дуже жорсткими: якщо раніше більш 50% медалей діставалося 5-6 основним країнам, то зараз рівень підготовки спортсменів у всіх країнах значно зріс. Це особливо видно на прикладі самого Китаю. За олімпійські нагороди зараз будуть боротися до 50-70 країн», – відзначив Корж.

За його словами, Україна розраховує на завоювання медалей у плаванні, легкій і важкій атлетиці, боксі, вільній і греко-римській боротьбі, велоспорті, спортивній і художній гімнастиці, стрільбі з лука і кульовій стрільбі.

У Національній Олімпійській збірній на сьогоднішній день 80% спортсменів можуть боротися за місця в перших шістках, повідомив міністр.

На попередніх літніх Олімпійських іграх у 2004 році в Афінах (Греція) взяли участь 245 українських атлетів.

Тоді українські спортсмени завоювали 9 золотих, 5 срібних і 9 бронзових медалей, а в загалькомандному заліку Україна зайняла 12-е місце.