№ 48 (105):

Колишнього колегу мало не вбив за 800$

Актуалії

За підозрою у розбійному нападі міліція затримала 20-річного сумчанина. Чоловік напав на Анатолія, свого колишнього колегу по роботі, і відібрав у нього денну торговельну виручку – майже чотири тисячі гривень. Наразі потерпілий в тяжкому стані знаходиться в лікарні, а його кривдник – у слідчому ізоляторі.


Сьогодні Анатолій – експедитор однієї з торгівельних фірм обласного центру почуває себе краще. Тиждень тому лікарі майже витягли юнака з того світу – з діагнозом відкрита черепно-мозкова травма, тяжкий забій мозку його доставили до нейрохірургічного відділення Сумської обласної лікарні. Такі наслідки – результат «розмови» з товаришем, з яким свого часу працював на тій же фірмі. Того дня він як експедитор був у відрядженні, повертався  з грошима, які виручив від продажу товару. Біля воріт бази побачив колишнього приятеля. Останній запропонував відійти нібито для розмови. Те, що сталося згодом, для Анатолія виявилось повною несподіванкою. «Я почув на собі удар. Враження було таке, що над вухом вистрелили. Впав на землю. Почув ще один удар, – розповів юнак правоохоронцям. – Чому він так зробив? Адже ми деякий час працювали разом, навіть товаришували».

Юнак прийшов до тями через декілька годин. Закривавлений він вийшов на територію фірми, де його побачили колеги і викликали швидку. Для того, аби затримати злочинця, міліції вистачило доби. Скоївши злочин, він переховувався в будинку своєї приятельки.

За словами начальника Зарічного відділу міліції Сергія Лук’яненка, зловмисник під час затримання і після нього заперечував свою причетність до скоєння злочину. Напевно сподіваючись, що потерпілий не виживе. Адже характер тілесних ушкоджень Анатолія свідчить про те, що удари завдавались з такою силою, щоби жертва не вижила. Під тиском беззаперечних доказів, нападник зізнався і показав, де сховані гроші. Цей випадок у працівників фірми викликав справжній шок. Потерпілого, характеризують як чесну й порядну людину, натомість про його кривдника відгуки були не дуже гарні.

Наразі затриманий дає пояснення слідчим і повністю відкидає звинувачення у спланованому заздалегідь злочині, мовляв діяв під впливом наркотику. Проти нього порушена кримінальна справа за фактом, яка передбачає від 8 до 15 років позбавлення волі.