№ 48 (105):

Сумська "Пора" підтримала ініціативу міської громади

Новини

Під час зборів на підтримку Сумського референдумуУ суботу, 1 грудня, у Клубі юного техніка на Холодногірській вулиці відбулися збори жителів міста Суми, метою яких було затвердження рішення про проведення місцевого референдуму. На цих зборах представники сумської міської громади вирішили, що має відбутись місцевий референдум, на якому жителі Сум мають висловитися з питання відставки сумського міського голови Г. Мінаєва та депутатів Сумської міської ради; про заборону приватизації Сумської ТЕЦ.


Сумська організація Громадянської партії "Пора", виконуючи раніше затверджений план дій на місцевому рівні, та захищаючи інтереси громади, всіляко підтримала цей захід разом з громадською організацією "Відкрите суспільство". З понад 250 учасників зборів близько третини була активістами та прихильниками "Пори".

Як заявив представник Сумської обласної організації ГП "Пора": "Сумський міський голова Г. Мінаєв та міська рада не виконали своїх передвиборчих обіцянок, займаючись переважно дерибаном землі та майна. Вони допустили незаконне підвищення тарифів на тепло та житлово-комунальні послуги. Більшість виборців за два роки навіть не бачили своїх депутатів в обличчя. Тому тепер вони мають піти і дати дорогу новим, чесним людям".