№ 4 (112):

У Сумській області 28 тисяч вкладників отримали компенсації

Новини

Точніше – 28 тисяч 54 вкладника,  яким, станом на 28 січня, виплачено або перераховано на рахунки понад 5 млн. доларів. Про це повідомила заступник начальника Сумського обласного управління Ощадбанка Любов Тараненко.


При цьому 72 тис. 076 вкладників зареєстровано для подальшого внесення записів до інформаційно-аналітичної системи «Реєстр вкладників заощаджень громадян» і виплати компенсації.

«В цілому, станом на 28 січня в Сумській області налічується понад 1 мільйон 440 тисяч рахунків вкладників Ощадбанку СРСР, за якими необхідно буде виплатити близько 3,5 млрд. грн. Загалом в Сумській області діє 167 відділень Ощадбанку», – повідомила Тараненко.

Вона також відзначила, що велику допомогу облуправлінню банку зараз надає голова Сумської облдержадміністрації Павло Качур, за ініціативою якого в Сумах у великому сесійному залі Будинку рад був відкритий Інформаційний центр, де фахівці Ощадбанку надають громадянам докладну інформацію про процедуру виплати компенсації знецінених заощаджень.

«Тільки у цей центр за один день зі своїми питаннями звертаються і отримують консультації 150-200 жителів області. Подібна організація роботи сприяє оптимізації обслуговування населення», – сказала Тараненко.