№ 4 (112):

У Сумах зібрано підписи на проведення міського референдуму

Новини

Про це 30 січня заявила ініціативна група з проведення місцевого референдуму. Підписів на підтримку проведення референдуму зібрано понад 30 тисяч з необхідних 25-ти. Якщо, відповідно до вимог законодавства, протягом 15-ти днів підписні листи не будуть забраковані відповідною комісією міськради, то після ще ряду процедур (включаючи затвердження цих списків на сесії міськради) бюлетень міського референдуму у Сумах міститиме чотири пункти – про дострокове припинення повноважень Сумського міського голови; про дострокове припинення повноважень Сумської міської ради (депутатів) ; про заборону приватизації комунальних підприємств «Міськводоканал», «Сумська ТЕЦ»; про винесення закладів ігрового бізнесу за межі житлових кварталів.


Невдоволення великої частини жителів міської територіальної громади викликане, передусім, невиконанням передвиборчих обіцянок чинного сумського голови Г. Мінаєва, який обіцяв зробити роботу міської влади прозорою у сфері оренди і продажу нерухомості, земельних ділянок тощо. А закладів ігрового бізнесу у місті не лише не поменшало, а стало ще більше…

ДОВІДКА

У Сумській міській раді 75 депутатів входять до чотирьох фракцій: БЮТ (36 депутатів), фракція «Наша Украина» (11), блок «Нічний дозор» (20), КПУ (4) і ПРУ (4). Сумський міський голова балотувався від «Нічного дозору».