№ 6 (114):

Відкрийте - дільничний!

Новини

З метою поліпшення роботи дільничних інспекторів міліції та забезпечення охорони громадського порядку з 16 лютого по 5 травня правоохоронцями області починається поквартирний та подвірний обхід громадян. 


Ці заходи, які проводяться на рівні держави, спрямовані на покращення взаємостосунків між мешканцями та їхніми дільничними інспекторами. Кожній родині працівник міліції повинен вручити візитівку, на якій зазначені контактні телефони дільничних інспекторів, чергових частин та заступників начальників. Крім візитівки, громадяни мають отримати пам’ятку «Як не стати об’єктом злочинних зазіхань».

Особлива увага буде приділятися одиноким людям та особам похилого віку, які останнім часом, на жаль, найбільше страждають від рук злочинців. 

До операції, крім дільничних інспекторів, залучені працівники паспортно-візових підрозділів, карного розшуку, кримінальної міліції у справах дітей та боротьби з незаконним обігом наркотиків разом з громадськими помічниками дільничних у сільській місцевості, а також позаштатних дільничних інспекторів міліції. 

Правоохоронні органи сподіваються на порозуміння та підтримку під час проведення профілактичних заходів.