№ 7 (115):

Кравчук критикує Ющенка

Новини

Президент України 1991-1994 років Леонід Кравчук критикує главу держави Віктора Ющенка за публічні дії на користь зовнішніх опонентів України. Про це він заявив у вечірньому ефірі телестудії «1+1» у середу, 20 лютого.
  
«Главі держави некоректно «виховувати» Прем’єра прилюдно, особливо з міжнародних проблем», – повідомив Кравчук. На його думку, такі суперечності на руку міжнародним опонентам України. «У такому разі, опоненти це бачать і роблять, що їм заманеться, причому не на користь України», – заявив він. 
  
Також він критикує висловлену Ющенком реакцію України на заяву президента Росії Володимира Путіна про можливі наслідки вступу нашої держави в НАТО. «Українська влада повинна була відповісти адекватно, сказати: ну що ж, ракети можуть бути націлені куди завгодно, але, якщо Україна стане членом НАТО, то, за статусом НАТО, ракети НАТО будуть націлені на Росію», – вважає він.

Нагадаємо, що за підсумками візиту до Москви президент Віктор Ющенко заявив про те, що концепція політики безпеки України щодо співпраці з НАТО не принесе загроз Росії.