№ 7 (115):

Диспансер радіаційного захисту не закривається!

Новини

Сумська обласна державна адміністрація виступила з офіційною заявою. Нижче подаємо текст заяви.
  
«З приводу спекуляцій, що розповсюджуються останнім часом про закриття обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення, обласна державна адміністрація офіційно заявляє наступне: диспансер не закривається!


Затвердження штатного розпису медичного закладу відповідно до законодавчої бази не змінить доступність стаціонарної та амбулаторно-консультативної допомоги. Обсяг, якість медичної допомоги населенню області, постраждалому внаслідок аварії на ЧАЕС, у 2008 році не змінюються.
  
Диспансер радіаційного захисту населення - головний лікувальний заклад з надання спеціалізованої медичної допомоги в Сумській області всім категоріям дорослих, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, був, є і буде працювати надалі у приміщенні за адресою м. Суми, пл. Свердлова, 14, де й функціонує сьогодні.
  
Він надає і продовжуватиме надавати консультативну, організаційно-методичну та виїзну допомогу близько 17 тисячам населення області, постраждалому внаслідок аварії на ЧАЕС, в тому числі, 2669 мешканцям міста Суми.
  
Дії облдержадміністрації щодо диспансеру радіаційного захисту населення стосуються виключного питання приведення у відповідність штатного розпису».