№ 8 (116):

Катерина Ющенко відвідала Суми

Актуалії

У рамках робочої поїздки на Сумщину 27 лютого пані Катерина Ющенко відвідала Сумську обласну дитячу клінічну лікарню

– В черговий раз я приїхала, аби почути про ваші потреби та сприяти залученню бізнесу і громади до вирішення проблем лікарні.


У лікарні також відбулася презентація підсумків благодійної акції «Всесвітній день допомоги дітям в МакДональдз». Вона тривала торік з 5 по 25 листопада у 16 містах України. Під час акції були зібрані рекордні 900 тисяч гривень, що значно перевищило суму, на яку спочатку розраховували організатори. На ці кошти закуплено обладнання для надання невідкладної медичної допомоги та дитячих електро-відсмоктувачів для 30 лікувальних закладів в усіх областях України.

Один з комплектів цього обладнання Катерина Ющенко та директор компанії «МакДональдз Юкрейн ЛТД» Іан Борден урочисто вручили головному лікарю Сумської обласної дитячої клінічної лікарні Аркадію Лушпі (на фото). Також пані Катерина передала лікарні медичне обладнання від Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» – сучасний інкубатор для новонароджених вартістю близько 45 тисяч гривень та іграшки для ігрової кімнати.

Після презентації пані Катерина Ющенко та Іан Борден взяли участь у засіданні Опікунської ради при Сумській обласній дитячій лікарні.

Окрім того, гості оглянули кімнату для реабілітації дітей з діагнозом ДЦП. Кімната була облаштована в Сумській обласній дитячій клінічній лікарні завдяки гранту в рамках програми Фонду «Україна 3000» та компанії «ТНК-ВР Коммерс» «Радість дитинства – вільні рухи». У 2006 році лікарня стала переможцем першого конкурсу надання грантів

лікувально-реабілітаційним установам, що надають послуги дітям з ДЦП, та отримала 15 тисяч гривень.