№ 9 (117):

Сумська біофабрика знову під "ковпаком"

Новини

Найбільший в Україні виробник вакцин для тварин – Сумська державна біологічна фабрика –  вже повторно за останніх півроку потрапила у поле зору правоохоронців.
9 лютого прокуратура Зарічного району порушила кримінальну справу за фактом зловживання службовим положенням (ст.364, ч.1 КК України) і реалізації недоброякісної продукції (ст. 227 КК України) посадовими особами біофабрики. За інформацією помічника прокурора області Костянтина Хярма, працівники біофабрики переклеїли етикетки полівалентної вакцини проти лептоспірозу тварин з однієї серії на іншу і ре-алізували майже 70 тисяч доз простроченої вакцини на загальну суму близько 89 тис. грн. Йде слідство.


Нагадаємо: раніше прокуратура порушувала кримінальну справу проти посадових осіб біофабрики за порушення у фінансово-господарській діяльності підприємства, зокрема за складання збиткових договорів, що призвели втрати на суму близько 1 млн. грн. В даний час, за даними Костянтина Хярма, обидві цих справи будуть об’єднані в одне виробництво і розслідувані спільно.