№ 9 (117):

Сумська ТЕЦ під загрозою відключення

Новини

У понеділок, 25 лютого, групи фахівців НАК «Нафтогаз України» виїхали у декілька областей з метою обмеження газопостачання теплових підприємств.

За даними прес-служби компанії, серед регіонів-боржників опинилася і Сумщина, борг якої складає 49 млн. грн., а рівень проплат – 61 відсоток. Серед найбільших боржників фігурує і ТОВ «Сумитеплоенерго», що орендує Сумську ТЕЦ. За даними газівників, борг підприємства становить 27 мільйонів гривень.


Крім того, «Сумитеплоенерго» оштрафоване Сумським територіальним відділенням Антимонопольного комітету України на 17 тисяч гривень за неподання інформації у встановлений законодавством термін. Також управління порушило дві справи за ознаками зловживання монопольним становищем з боку цього підприємства. Так, «Сумитеплоенерго» надавало мешканцям будинків на вулицях Д. Коротченка, 45 та Інтернаціоналістів неякісну послугу з гарячого водопостачання. Зокрема, температура гарячої води не відповідала встановленим нормативам, що підтверджене актом, складеним споживачем і представником «Сумитеплоенерго». Антимонопольне розслідування триває.