№ 15 (123):

Голову Сумської облради побили таємничим чином

Актуалії

Як стало відомо, минулого тижня невідомі особи начебто завдали голові Сумської облради бютівцю Вячеславу Шапошнику декілька ударів по голові, після чого зникли.

За даними з оточення пана Шапошника, нападники нічого не взяли. Цікаво, що сам В. Шапошник чомусь не почав звертатися в правоохоронні органи за фактом нападу, а просто узяв лікарняний.

  

В облраді ситуацію зі своїм головою ніяк не коментують, що породжує безліч чуток. Одні говорять про інсценування нападу. Мовляв, зараз діяльність пана Шапошника розслідує партійна комісія БЮТ і висновки її невтішні, а тому голова облради вирішив таким екстравагантним способом піти на лікарняний. З інших чуток, у Шапошника була з собою велика сума грошей, яку і викрали нападники. Проте, ніби для того, аби не було розслідування про походження «готівки», пан Шапошник і не подає заяви до правоохоронних органів.

На Сумщині це вже не перший випадок таємничого биття керівників області. У 2003 році був нібито побитий тодішній губернатор Володимир Щербань, який несподівано пішов у відпустку і не з’являвся в регіоні півтора місяці. Втім, як тоді, так і зараз сам факт побиття залишився під питанням.