№ 18 (126):

Сумський аеропорт відроджується?

Актуалії

Починаючи з 8 червня з Сумського аеропорту здійснюватимуться щотижневі авіарейси за маршрутом Анталія – Суми – Анталія.

Здійснюватимуться вони літаком Як-42 місткістю 120 місць. У разі наявності достатнього попиту, туристична компанія готова збільшити кількість рейсів до двох на тиждень. Переліт триватиме 2,5 години, а вартість туру з Сум буде дещо нижчою у порівнянні з аналогічними турами з Києва та Харкова – на $70-90.


Днями у Сумах відбувся семінар з питань відкриття авіарейсу для представників 24 туристичних організацій області. Менеджери туркомпанії ANEX TOUR також надали учасникам семінару конкретну і детальну інформацію про умови відпочинку на Анталійському узбережжі та спектр послуг, які надаються туроператорм.

За даними головного управління промисловості та розвитку інфраструктури, орієнтовний розклад руху літаків: «Анталія – Суми» – 11.30-14.00, «Суми – Анталія» – 15.30-18.00.

Наразі, головним завданням для влади та керівництва сумського аеропорту є проведення реконструкції будівель та території аеропорту, придбання необхідного обладнання для дооблаштування міжнародного пункту пропуску. Для цього потрібно 120 млн. гривень.
  
Вже розпочато будівництво пасажирського залу та пункту контролю для пасажирів, що прилітають, реконструюється і розширюється зал відльоту. Будуть виділені кошти і на придбання необхідних меблів та інвентарю для облаштування цих залів. На період виконання рейсів в аеропорту буде організована робота платної стоянки для автомобілів, кафе, продаж сувенірів та преси. Планується продовжити маршрути транспорту загального користування до нового комплексу аеропорту та розмістити там стоянку таксі.
  
Нагадаємо, що проведені маркетингові дослідження засвідчили наявність стійкого попиту населення області у авіаперевезеннях до курортних центрів зарубіжжя. Відтак, у листопаді-січні облдержадміністрацією спільно з керівництвом аеропорту «Суми» проводилися переговори з ТОВ «Туристична компанія «ANEX TOUR» щодо відкриття авіарейсу у цьогорічний курортний сезон, повідомляє прес-служба Сумської ОДА.