№ 18 (126):

Ветеранів ВВВ відвідали місцеві посадовці

Актуалії

У переддень світлого, величного Дня Перемоги, виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Микола Лаврик привітав ветеранів, які лікуються у Сумському обласному клінічному госпіталі для інвалідів Великої Вітчизняної війни. З ним прийшли й деякі інші керівники від облдержадміністрації, облради та міськради.


– Наш обов’язок – бути гідними великого життєвого подвигу ветеранів, – привітав присутніх Микола Лаврик. Потім оглянув реконструйовані операційний блок, відділення анестезіології та інтенсивної терапії, відділення водолікування, ознайомився з умовами реабілітації хворих та перебування ветеранів у госпіталі. 

Вітаючи ветеранів, Микола Лаврик подякував їм за їх героїзм, незламну мужність та звитягу. 

А спілкуючись з журналістами, очільник області поділився своїми дитячими спогадами. Приміром, коли був маленьким і запитав якось у свого батька, що таке війна, то той не зміг нічого сказати, а тільки заплакав. Тож біль і скорбота по мільйонах наших співвітчизників, які загинули у вогні цієї страшної війни – вічні, а пам’ять про них – безсмертна.

Керівник області вручив подарунки від облдержадміністрації – кондиціонер для операційного блоку хірургічного відділення, чотири холодильники та лабораторні ваги, повідомляє прес-служба Сумської ОДА.