№ 20 (128):

Досходові гербіциди

Медицина і здоров’я

Гербіциди – це препарат для знищення бур’янів. Гарним помічником у присадибному та фермерському господарстві у боротьбі з бур’яном стали досходові гербіциди: «Зенкор», «Гезагард», «Дуал-Голд».

«Зенкор» це – високоефективний системний гербіцид для боротьби з дводольними та злаковими бур’янами при вирощуванні картоплі і томатів. Це – гербіцид, що діє як через листя, так і через ґрунт. Знищує бур’яни, які вже зійшли, а також ті, що проростають. Найкраще обробляти тоді, коли картопля ще не зійшла, а буряки вже – поверхні ґрунту.Норма витрат препарату – до 10 г на сотку.


«Гезагард» застосовують при вирощуванні картоплі й моркви. На посівах моркви допускається обробіток при наявності двох листочків. Норма витрат цього препарату – 20-30 мл на сотку.

«Дуал-Голд» застосовують на посівах гарбузів, капусти, буряків, огірків та інших городніх культур.

Для забезпечення чистоти посівів культур аж до літа необхідно, щоби плівка розчину гербіцидів після обприскування не була зруйнована внаслідок міжрядного обробітку ґрунту чи інтенсивних опадів безпосередньо після обприскування. Ще дуже важливо, аби ґрунт під час обприскування не був дуже сухим.

Доброго вам врожаю!