№ 22 (130):

Сумський аеропорт - готовність номер один

Новини

У цьому запевняє керівництво комунального підприємства «Аеропорт Суми» та обласна влада, повідомляє прес-служба Сумської ОДА.

До першого рейсу, який відбудеться 8 червня, аеропорт повністю готовий. Зведено новий зал для обслуговування пасажирів, що відлітають. Тут вони проходитимуть паспортний і прикордонний контроль.

– Аеропорт нагально потребував приміщення для оформлення документів пасажирів, – говорить заступник начальника головного управління промисловості та розвитку інфраструктури Володимир Дудченко. – Новий термінал здатен обслуговувати одночасно 120 пасажирів. Цей зал збудовано, щоби максимально задовольнити потреби клієнтів аеропорту.


Оскільки стаціонарна будова дуже дорога, було прийнято рішення звести сучасну конструкцію, яка забезпечуватиме комфорт пасажирів у теплу пору року, тобто тоді, коли у розпалі курортний сезон. До речі, якість терміналу високо оцінили представники туристичних фірм, які ознайомилися з роботою аеропорту напередодні.

На облаштування Сумського аеропорту з обласного бюджету цього року було виділено близько 300 тисяч гривень. За ці кошти окрім терміналу відльоту відремонтовано також залу для обслуговування прибуваючих.