№ 33 (141):

Платнику - на допомогу

Право і закон

Про те, як реалізувати право платників податків на оскарження ними податкових рішень-повідомлень, йшла мова 13 серпня 2008 року на семінарі для суб’єктів підприємницької діяльності, який провела виконуюча обов’язки начальника відділу апеляцій Державної податкової інспекції в м. Суми Віта Гончаренко.


Вона розповіла, що за сім місяців поточного року до ДПІ в м. Суми подано 54 первинні скарги. Фахівцями відділу апеляцій вже розглянуто 45 скарг на 71 рішення-повідомлення. Скасовано 5 рішень на суму 115,1 тис. грн., що становить 7 % від розглянутих скарг. Для того щоб платники податків могли кваліфіковано оскаржити рішення податківців, з яким вони не згодні, ДПА України підготувала методичний посібник: «Податкові апеляції: досудове врегулювання спорів з податковими органами».

Отже, якщо зацікавитесь – телефонуйте! Від 13 серпня в Державній податковій інспекції в м. Суми працює телефонна «гаряча лінія» щодо отримання інформації про методичний посібник для платників податків «Податкові апеляції: досудове врегулювання спорів з податковими органами» під редакцією С.В. Буряка.

Телефонуйте щодня з 9.00 до 18.00 за номером 788-485