№ 37 (145): Тимошенко: переходимо на ще одну стадію детінізації економіки
Перехід на систему електронної митниці дозволить істотно збільшити в 2009 році доходи бюджету.
Як передає УНІАН, про це заявила прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко на засіданні уряду 17 вересня.
– Ми переходимо на ще одну стадію детінізації в тих економічних процесах, і я переконана в тому, що це допоможе в 2009 році істотно збільшити доходи, ніж ми сьогодні плануємо, – сказала вона.
За її словами, на засіданні уряду буде розглянуто проект Концепції створення багатофункціональної комплексної системи "Електронна митниця".
– Це дозволить нам аналізувати в поглибленому режимі всі товаропотоки, абсолютно всі тіньові схеми. Ми аналізуватимемо цінову політику при експорті-імпорті; як товар, який перетинає кордони України, розподіляється по країні, за якими цінами реалізується й за якими цінами він був розмитнений, – уточнила прем’єр-міністр.
|