№ 40 (148):

Запрошуємо взяти участь у опитуванні

Актуалії

Державна податкова інспекція в місті Суми повідомляє, що з 1 по 31 жовтня 2008 р. Державною податковою адміністрацією України спільно з Всеукраїнською громадською організацією "Асоціація платників податків України" втретє проводиться опитування платників податків щодо чинного податкового законодавства та діяльності органів податкової служби.

Взяти участь в опитуванні можуть усі громадяни України. Для цього потрібно заповнити анкету, яку фахівці органів ДПС спільно з представниками АППУ розповсюджуть серед платників податків у всіх регіонах під час проведення семінарів, "круглих столів" та інших заходів.


Форма анкети щодо системи оподаткування та діяльності органів державної податкової служби України розміщена на веб-сайті ДПА України (www.sta.gov.ua). Вона також опублікована у виданнях "Вісник податкової служби України" та "Податковий, банківський, митний консультант".

Заповнені анкети прийматимуться і у Державній податковій інспекції в м. Суми за адресою:
40030, м. Суми, Червона площа, 2

Результати опитування громадської думки щодо чинного податкового законодавства та діяльності органів податкової служби будуть оприлюднені в листопаді поточного року.

Новини України
- знайдеш в Громадянині!