№ 40 (148):

Підпільні меблеві цехи

Новини

Співробітниками Головного відділу податкової міліції ДПІ в м. Суми протягом вересня спільно з інспекторами інших структурних підрозділів інспекції були здійснені оперативні заходи з метою виявлення повноти сплати ринкового збору, за результатами яких донараховано штрафних санкцій на суму 38,2 тисячі гривень.

З початку поточного року відділом податкової міліції м. Суми припинено діяльність 10 підпільних цехів з виготовлення продукції, яка користується попитом у населення. Зокрема, у серпні-вересні були проведені перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють обробку деревини або виготовляють вироби з неї. В ході перевірки було виявлено шість працюючих цехів, які не мали дозвільних документів на право здійснення господарської діяльності. Обладнання для обробки деревини, яким незаконно користувалися, було вилучено. З метою притягнення порушників до адміністративної відповідальності матеріали перевірок направлено до суду.


Актуальним питанням в Україні залишається боротьба із спробами суб’єктів господарювання заволодіти бюджетними коштами шляхом незаконного відшкодування сум податку на додану вартість. Протягом поточного року співробітниками ГВПМ, спільно з працівниками інших структурних підрозділів інспекції упереджено безпідставно заявленого до відшкодування ПДВ з бюджету на суму майже 21 млн. гривень.