№ 41 (149):

Здоров’я поряд з Вами!

Медицина і здоров’я

Здолала втома, нерви на межі, у справах - застій: то прокинутися важко, то заснути неможливо; в'ялі м'язи, з'явилося черевце, округлилася талія. А з дзеркала на тебе дивиться зовсім чужа особа, ось вже і зморшки навколо очей, з'явилися зморщечки біля носа і рота. Господи, і щоки почали обвисати, а друге підборіддя звідки узялося?

Спина затікає, деколи болі в поясниці, між лопатками, часто голову важко повернути. Іноді і суглоби турбують і кісточки ниють. А живіт то роздується часом, то печія, а іноді й запори бувають. Ось і проблемки по чоловічій частині з'явилися. Головні болі життя не дають. Погані думки в голову лізуть, і мізки в ній іноді просто "набакир".Усе зрозуміло: бізнес тримає мертвою хваткою, нерухомий спосіб життя, то за кермом, то за робочим столом, потім за ситним столом обіднім, там чарочка, а за нею сигаретка. Коротше, доїхали і допрацювалися! Що допоможе? Не що, а хто! І хто ж? Кращі в своїй справі лікарі терапевти, фізіотерапевти, урологи, дерматолог, психолог, косметологи, медичні фахівці, масажисти, майстер йоги (Індійський інститут духовного цілительства, медитації і йоги), майстри апаратного педикюру і манікюру з клубу молодості та здоров’я "Білона".


Увага і турбота. Затишок і індивідуальний підхід. Поєднання передових технологій, сучасної апаратури і стародавніх оздоровчих традицій Сходу. Зняття психологічної і фізичної напруги, підвищення працездатності. Радикальна можливість відновлення здоров'я і молодості, уповільнення старіння. Практична Йога. Навчання техніці енергетичного відродження організму. Нормалізація сну. Поліпшення запам'ятовування і навчання. Розвиток розумових здібностей. Зняття стресових станів. Подолання страху.


Лікування: остеохондрозу, сколіозу хребта, захворювань суглобів, шлунково-кишкового тракту, ЛОР-патології. Лікування простатиту і відновлення статевої активності. Позбавлення від тютюнової залежності за один сеанс. Гидроколонотерапія - очищення товстого кишечнику. Лікування проблемної шкіри. Розгладження зморшок, зменшення другого підборіддя, зняття набряклості, підтяжка щічок, що обвисли. Уколи краси. Лікування целюліту і корекція постави, тренування м'язів - додання їм потрібної форми і сили. Комп'ютерне виявлення захворювань на початковій стадії. Усе це в один час в одному місці!