№ 42 (150):

ДАІ нагадує про шкільні канікули

Актуалії

Управління державтоінспекції УМВС України в Сумській області занепокоєне кількістю дорожньо-транспортних пригод за участю дітей. Тільки за 9 місяців поточного року транспортними засобами вже травмовано 70 дітей віком до 16 років, причому життя чотирьох дітей трагічно обірвалося. Статистика свідчить, що зростання дитячого дорожньо-транспортного травматизму припадає на період шкільних канікул, коли діти в більшості випадків залишаються поза увагою дорослих як в школі, так і вдома.

Головне правило, яке повинні дорослі закарбувати в пам’яті дітей, це те, що перед виходом на проїзну частину кожного разу треба впевнитися у відсутності транспортних засобів, які б наближалися. Раптово з’являтися з-за нерухомих транспортних засобів чи інших перешкод також небезпечно. Державтоінспекція звертає також увагу водіїв транспортних засобів на дотримання дозволеної швидкості руху і правил проїзду перехресть, особливо в зоні дії дорожнього знаку "Увага! Діти!", щоб у непередбаченій ситуації можна було уникнути трагедії і зберегти життя дітей.


І найголовніше – не подавайте дітям особистого прикладу неправильної поведінки на дорозі. На перший погляд, все досить просто, але саме через те, що ми часто не приділяємо цим питанням належного значення, маємо дорожні пригоди, в яких страждають і гинуть діти.