№ 42 (150):

Тур до Почаїву

Історія і культура

Три дні, що змінять все ваше життя

У житті будь-якої, навіть дуже сильної та скептичної людини, бувають моменти, коли здається, що всі методи випробувані, всі інстанції відвідані, а проблема нерозв'язна і виходу немає.

І на жаль тільки тоді, коли піти вже нікуди, люди йдуть до Бога.

Як правило, хочеться улагодити питання, що стосуються здоров'я, особистого життя, роботи або ж бізнесу. Наші люди знають, що джерелом Божої благодаті є Свято-успенська Лавра Почаївська. Лаврою називається великий чоловічий монастир з особливим статусом. У Україні їх всього три. Почаєв - місце релігійного паломництва. Мета паломництва - отримання Благодаті Божої через поклоніння святиням. Усі ваші сокровенні мрії і бажання можуть утілитися в життя, якщо ви ухвалили рішення поїхати в триденний паломницький тур. Сьогодні в Почаєв їздять як окремі люди, так і трудові колективи. Буває, приходить людина з очима повними туги і відчаю, а дивишся, повертається додому, і погляд у неї інший, повний надії і оптимізму. Минає тиждень-другий, зустрічаєш її на вулиці, а вона задоволена життям і з захопленням розповідає, як несподівано відбулися позитивні зміни зі здоров'ям або як зустрілася хороша людина, або старий знайомий запропонував гідну роботу.Маршрут до Почаїву був складений нами з душею та любов'ю. Оскільки паломники - люди що працюють, виїзд організований по п'ятницях. Повернення додому - в ніч з неділі на понеділок. Тур включає відвідини Почаєвськой лаври (поклоніння мощам святих, докладання до стопи Божої матері, до чудотворних ікон), відвідини Божої гори, чернечого кладовища, переїзд в Скит Серафима Саровського, в жіночий монастир Святої Ганни, купання в цілющому джерелі у будь-який час року.


У вартість туру включено: проїзд за маршрутом, страховка, нічліг, два обіди, дві екскурсії.


До речі, був випадок, коли одна 70-річна жінка, з паличкою покидаючи салон машини, сказала: "Дітки мої, якби мені хтось сказав, що я проїду дві тисячі кілометрів, піднімуся на Божу гору, скупаюся в джерелі з постійною температурою +4C, повернуся додому і себе відчуватиму чудово, я б не повірила. Спасибі вам".

І  це була найвища похвала за нашу роботу.


Дуже сподіваємося, що докладені нами зусилля принесуть Вам користь і радість, поповнять духовну складову. Тільки через неї можна прийти в гармонію Любові і Вери.