Японія
Чайові в Японії не дають узагалі ніде, бо це вважається образливим - японці переконані, що кожен з них зобов'язаний виконувати свою роботу найкращим чином. Такий самий підхід до чайових існує в Австралії, де офіціант не лише зневажливо подивиться на за спробу дати на чай, але й обслуговуватиме "як слід". Подібна ситуація і в Ісландії.
Тайланд
Голова будь-якої людини вважається священною - за повір'ям, саме в голові знаходиться дух людини, що охороняє її життя. Тому погладити по голові, розкуйовдити волосся або просто доторкнутися до голови людини сприймається як справжня образа. У жодному разі не можна сидіти заклавши "ногу на ногу", зі ступнями спрямованими у бік статуї Будди. Тайці вшановують кожне його зображення, тому остерігайтеся залазити на статуї або спиратися на них для того, щоб сфотографуватися.
Жінкам ні в якому разі не можна доторкатися до монахів, брати у них що-небудь з рук або давати в руки.
Не можна виявляти почуття на публіці: тайці - охоронці моралі, тому будь-які прояви почуттів між чоловіком і жінкою вважаються поганим тоном.
ОАЕ
У Еміратах, сучасній, але мусульманській країні, не слід задавати питання про жінку - навіть у розмові з гарним знайомим ви можете тільки ввічливо поцікавитися загалом, "Як сім'я"?
Брати і пропонувати їжу і напої або будь-які предмети слід ТІЛЬКИ правою рукою.
Італія
Поганим тоном вважається ходити по вулиці з пластиковим магазинним пакетом. Сумка, навіть для покупок, повинна бути елегантною і поєднуватися з одягом.
Сім'я, діти в Італії - предмет особливої гордості і в той же час побоювання. Італійці забобонні, і всерйоз вірять у погані прикмети, наврочення і т.п. Тому на людях говорити про дитину, про її успіхи в школі, або про здоров'я не прийнято (щоб не наврочити).
Єгипет
У цій східній країні, велику роль відіграє етикет, нюанси якого можуть бути незрозумілі заїжджому європейцеві. Прийнято вважати, наприклад, що людина, яка сіла в машину (навіть у таксі) - гість, а не просто пасажир, а тому вважається образливим, якщо він буде сидіти один на задньому сидінні, якщо місце поруч з водієм не зайнято.
Арабські країни
Арабські країни відрізняються тим, що це чи не єдині країни в діловому світі, у яких запізнення не вважається проявом поганого тону. Навпаки, будь-яка поважаюча себе людина повинна змушувати себе чекати - запізнення на 15-20 хвилин тут вважається нормою. Більш того, якщо ви прийдете вчасно, то партнер-араб вирішить, що ви надто зацікавлені в угоді, і вести себе буде відповідно, нав'язуючи вам невигідні умови. Так само в цих країнах не варто передавати предмети лівою рукою, а також їсти нею - у арабів це вважається грішним.